Papier do plotera

Papier do plotera od sprawdzonego dostawcy

Dzięki szerokiej i stale rozbudowywanej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów. Aby spełnić Twoje oczekiwania, wprowadziliśmy również papier do ploterów. Co go wyróżnia? Przede wszystkim fakt, że stawiamy tylko na naprawdę sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Papier do plotera to:

  • wysoki wolumen,
  • nieprzezroczystość,
  • idealna chłonność,
  • błyskawiczne schnięcie.

Papier do ploterów. Wybierz mądrze!

Nie stawiamy na byle jakość. Papier do plotera musi wyróżniać się jakością. Dlatego oferujemy niepylące, najwyższej jakości papiery o bardzo wysokiej białości i dużym stopniu spulchnienia. Sprawdzają się przy każdym rodzaju ploterów. Zwłaszcza że nasz papier do ploterów nadaje się nie tylko do druku pigmentowego, ale też do maszyn pracujących na bazie tuszów wodnych.

Masz jakiekolwiek wątpliwości? A może chciałbyś się poradzić w kwestii Twojego zlecenia? W takim razie śmiało się z nami kontaktuj! Nasi specjaliści pomogą Ci, radząc, jaki papie do ploter powinieneś wybrać. Ich kompetencją możesz śmiało zaufać – to fachowcy, którzy w swojej branży pracują od lat.

Idealny papier do plotera?

Co powinno wyróżniać idealny papier do ploterów? Przede wszystkim wysoki wolumen, ale też nieprzezroczystość, idealna chłonność… Można długo wymieniać. Doskonale wiemy, czego potrzebujesz, aby zrealizować swoje zlecenie. Zwracamy uwagę nawet na takie szczegóły, jak czas schnięcia (dobry papier do plotera cechuje właśnie błyskawiczne schnięcie, pamiętaj o tym!).

W naszej ofercie posiadamy papier do ploterów najwyższej jakości, który doskonale sprawdzi się do zastosowań fotograficznych, czy graficznych. Do tego, całość otrzymasz w doskonałych, przystępnych cenach. Nie kupuj w ciemno – skonsultuj się z naszymi specjalistami. W ten sposób ustalisz szczegóły zlecenia, włącznie z dostawą produktu. Ponadto, realizujemy również naprawdę niestandardowe zamówienia. Szukasz taki papier do plotera, który idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania? Nic prostszego! Zapewniamy Cię, że posiadamy to, czego szukasz.

Adres

Krześnica 67
74-404 Cychry

zAKŁAD PRODUKCYJNY

ul. Prosta 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą

kontakt

+48 502 735 649
+48 95 752 52 72
+48 95 752 50 11
Fax. +48 41 389 5845

email

biuro.marpak@wp.pl

śledź nas