Cięcie papieru

Bobinowanie papieru nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.
Postaw na sprawdzoną markę!

MARPAK to firma, która zdążyła wyrobić sobie renomę na trudnym rynku papierniczym. W czym tkwi nasz sukces? Słyniemy z rzetelności i tego, że nie boimy się żadnych wyzwań. Rozwinięty park maszyn umożliwia nam podejmowanie się naprawdę niestandardowych zleceń, na które wiele firm się nie decyduje.

Bobinowanie papieru.
Wykonamy powierzone nam zadanie

Czym jest bobinowanie? To operacja krojenia wstęgi papieru rozwijanej ze zwoju. Chodzi o to, żeby uzyskać wstęgi o mniejszej szerokości, nawijając je na mniejsze zwoje, zwoiki lub bobiny. Chcesz, aby Twoje zlecenie zostało dobrze wykonane? W takim razie postaw na markę o odpowiednim zapleczu technicznym.

Sprzęt to jednak nie wszystko. MARPAK tworzą przede wszystkim ludzie – doskonali fachowcy, którzy branżę papierniczą znają od podszewki. Bobinowanie papieru nie stanowi papieru. Co więcej, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zlecenie, z całą pewnością pomożemy, odpowiadając na Twoje pytania. Naprawdę chcemy Ci pomóc!

Cięcie papieru. To zadanie wymaga specjalistów

Cięcie papieru to usługa, która wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie ciąć papier na niemal dowolne, interesujące Cię arkusze. Całość przeprowadzane jest z najwyższą dokładnością i pod czujnym okiem najlepszych specjalistów. To oni odpowiadają za doskonałą jakość każdego wykonywanego zlecenia.

Cięcie papieru to wyjątkowo wrażliwa operacja. Jeśli zależy Ci na maksymalnej dokładności, nie możesz stawiać na bylejakość. Taką zasadą kierujemy się w MARPAK – marce o doskonałej renomie.

Adres

Krześnica 67
74-404 Cychry

zAKŁAD PRODUKCYJNY

ul. Prosta 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą

kontakt

+48 502 735 649
+48 95 752 52 72
+48 95 752 50 11
Fax. +48 41 389 5845

email

biuro.marpak@wp.pl

śledź nas